İnternet Pazarlama Eğitimleri

İnternet Pazarlama Eğitim Sitelerimiz

 • Arama Motoru Optimizasyonu Eğitimi

  Bu seminerin amacı, web sitesini sadece oluşturma kavramının benimsenmesi değil, yapılmış olan bir web sitesinin arama motorlarında kolaylıkla bulunması konusunda gerekli bilgilerin verilmesidir.

  Ayrıntılar
 • Bir Şirkete İnteraktif Yüz Kazandırmak

  Kurumlar için etkin bir web sitesi oluşturulması ve bunun şirkete en verimli şekilde geri dönüş sağlaması, kurumsal yapının interaktif ortama nasıl yansıtılacağı ve bu konuda sorumlu olan elemanlarının doğrudan web sitesi oluşturma hakkında bilgi sahibi olmasından geçer.

  Ayrıntılar
 • E-mail Pazarlama Eğitimi

  E-mail, iletişimin en önemli araçlarındandır. Tüketiciler her gün yüzlerce farklı konuda e-mail mesajı almaktadırlar. Sizin e-mailinizin, yüzlerce e-mail arasından fark edilip açılması, okunması ve cevaplanması, önemli strateji ve taktikler gerektirmektedir.

  Ayrıntılar
 • E-ticaret Eğitimi

  Bu seminerin amacı, rakiplerden farklı olarak sunulacak “E-ticaret” hizmetinin giderek artan önemini vurgulamak, “E-ticaret” düşüncesinin ne olduğunu ve ne olmadığını ortaya çıkarmak, şirket içinde “E-ticaret” düşüncesinin öne çıkmasına engel olan şartları ortadan kaldırmaktır.

  Ayrıntılar
 • Google AdWords’e Giriş Eğitimi

  Google AdWords eğitimi, Google ile reklamcılık ve internet Reklam Ajans Yönetimi konularında sizlere etkili çözümler sağlayacaktır.

  Ayrıntılar
 • İnteraktif Kurumsallaşma Modeli

  İnteraktif kurumsallaşma süreç yönetim modeli ve PETER DRUCKER “Gelecek İçin Yönetim” kavramı ile şirket sürekliliği sağlanır. İnteraktif ortamda olmayan KURUMSALLAŞAMAMA AYSBERGİ’nin denizin altındaki kısmının doğru bir modelleme ile doğru şekilde oluşturulmasıdır.
  Ayrıntılar

 • İnteraktif Marka Yönetimi

  Bu eğitim sayesinde interaktif marka iletişiminin nasıl bir süreç olduğunu, temel iletişim kuramlarını ve bu kuramların pratik uygulamalarını, pazarlama iletişimini ve bütünleşik pazarlama kavramlarını öğrenecek; “İnteraktif  marka mimarisi nasıl kurulur?”, “İnteraktif marka iletişimi nedir?” ve “İnteraktif markalama kuralları nelerdir?” sorularının cevaplarını ayrıntılarıyla bulacaksınız.

  Ayrıntılar
 • İnteraktif Medya Planlama

  Medya Planlamasının Değişen Yüzü: İnteraktif medya, Medya ve araç, Medya sınıfları, Planlamanın genel ilkeleri; İnteraktif Reklamcılık: Nedir, İnteraktif televizyon, Yeni interaktif stratejiler, Sibermedya, Bilgi otoyolu, İnternet reklamcılığı, İnternet reklamcılığının sorunları, İnteraktif planlama; Veritabanı Pazarlaması: Yeni medya planlaması konsepti, Veritabanı pazarlaması ve medya planlaması; Medya ve Tüketici: Eğlence ve bilgi kaynağı olarak medya; Temel Medya Planlaması Kavramları: GRP, İzlenme payı, Diğer kavramlar.

  Ayrıntılar
 • İnternet Reklamcılığı Eğitimi

  Bu seminerin amacı, internet reklamcılığının giderek artan önemini vurgulamak, şirketlerde internet reklamcılığı düşüncesinin ne olduğunu ve ne olmadığını ortaya çıkarmak, şirket içinde internet reklamcılığı düşüncesinin öne çıkmasına engel olan şartları ortadan kaldırmaktır.

  Ayrıntılar
 • İnternet Tarihi ve Türkiye’de İnternet

  İnternetin bulunuşundan 21. yy.’a kadar gelişimi hakkında ayrıntılı bilgiler edinilecek bir eğitim hedeflenmiştir. Ayrıca Türkiye’de internet kullanımının başlangıcından günümüze kadar olan performansları, yine bu sunum içinde verilecektir.

  Ayrıntılar
 • İnternette Pazarlama

  Bu seminerin amacı, internette pazarlamanın giderek artan önemini vurgulamak, şirketlerde internette pazarlama düşüncesinin ne olduğunu ve ne olmadığını ortaya çıkarmak, şirket içinde internette pazarlama düşüncesinin öne çıkmasına engel olan şartları ortadan kaldırmaktır.

  Ayrıntılar
 • Sosyal Ağ Pazarlama

  İnternet pazarlama ve PR kavramlarının sosyal medya ile gelişimi ve yeni PR kavramlarını doğru şekilde harekete geçirmek için yapılması gerekenler. Online PR ve sosyal ağlarla ilgili tanışma bilgileri hatırlama.

  Ayrıntılar
 • Web Blogla Pazarlama

  Bu seminerin amacı, rakiplerden farklı olarak sunulacak “Web Blog” hizmetinin giderek artan önemini vurgulamak, “Web Blog” düşüncesinin ne olduğunu ve ne olmadığını ortaya çıkarmak, şirket içinde “Web Blog” düşüncesinin öne çıkmasına engel olan şartları ortadan kaldırmaktır. Bununla birlikte doğrudan “Web Blog” ile nasıl pazarlama yapıldığı hakkında ayrıntılı bilgi iletilmesidir.

  Ayrıntılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.