İnternet’te Marka Oluşturma

Marka ve mesajınızı kim sahipleniyor?

 

Konumlandırma ve Mesaj Geliştirme

Birçok şirket, markasının sahibi olarak müşterileri görürler. Çok azı marka seviyesini oluştururken markanın pozisyonuna ve sunduğu mesajlardaki ihtiyaç konumlandırmasına bakar.

İyi marka şirketleri bilirler ki, markalarının sahipleri müşterileridir. Ancak çok azı şirketin mesajını doğru paylaşır. Müşterilere geliştirilecek bir mesajla kendi hikayelerinin anlatılması gereklidir. MarkeFront şirketlere hızlı düşünme ile doğru metodolojiyi birleştirerek etkili konumlandırmanın geliştirilmesine yardımcı olur. İster yeni başlayan, isterse oturmuş köklü bir firma olsun; MarkeFront, firmanızın internet ortamındaki itibar yönetimini düzgün şekilde sağlayacaktır.

MarkeFront konumlandırma atölye çalışmalarıyla, bir girişimi pazar lideri yapma konusunda farklı firma – ürün / hizmet konularındaki mesajları tanımlar.

Marka ve Kurumsal Kimlik

Başarılı bir marka, verilen mesaj ve bu mesaj verilirken kullanılan ses tonunun kombinasyonundan oluşur. MarkeFront olarak biz, bu kombinasyonun gerek çevrimiçi gerekse çevrimdışı platformlarda doğru şekilde verilmesine yardımcı olmaktayız.

Ekibimiz, tasarımcılar, yazarlar, araştırma profesyonelleri, konumlandırma uzmanları, web geliştiricileri ve pazarlamacıları içerir. Çevrimdışı olduğu kadar çevrim içinde de markanın ürün kimliğinin doğru şekilde oluşumuna yardımcı olur.

İlgili Hizmet Verilen Müşterilerden Bazıları

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bağlantı Kur